Kipp 03089-12516A8 Нерѓосувачки Челик Индексирање Клипот, Природни Заврши, се Повлече Knob, Б Стил, Заклучување со Pin-от Не се Стврдне, Инчен, 1-8 Нишка, 96 mm Должина
  • Ново

Kipp 03089-12516A8 Нерѓосувачки Челик Индексирање Клипот, Природни Заврши, се Повлече Knob, Б Стил, Заклучување

DEN 294.72

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет Димензии : 15.3 H x 4.0 L x 8.7 W (сантиметри).Печурки knob во антрацит сива термопластични.Пакет Тежина : 0.288 килограми.Земја на Потекло : Германија.Индексирање Plungers се користи за да се спречат какви било промени заклучување позиција поради странични сили.Нова заклучување позиција само може да се постави по болт е рачно disengaged.Стил C или D се препорачува за апликации во кои постепено disengagement на заклучување болт е саканиот, каде што извира назад на pin треба да се спречи.