Премиер-Линија Производи N 6774 Џеб Вратата за Приватност Брава со Повлече, Антички Месинг
  • Ново

Премиер-Линија Производи N 6774 Џеб Вратата за Приватност Брава со Повлече, Антички Месинг

DEN 510.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лизгачки Вратата Комбинација Повлече За Passageway (џеб) Врати.Се прилагоди За 1-3/8in.Да 1-3/4in.Вратата.Плочи Се Полира, Цврсти Месинг.Лесен за Употреба.Се вклопува во 2-1/4 инчен високи од 1-3/4 инчен длабоко се сече на работ на вратата.Лесно да се Инсталира.Се користи од страна на многу џеб вратата производители.Опис на производот Комбинација повлече и заклучување за џеб врати.Се вклопува 1-3/8 во.дебела врати и да е реверзибилна, за во или надвор занишан вратата.Плочите се изработени од полиран, цврсти месинг.Од Производителот Комбинација повлече и заклучување за џеб врати.Се вклопува 1-3/8 во.дебела врати и да е реверзибилна, за во или надвор занишан вратата.Плочите се изработени од полиран, цврсти месинг.Солидна месинг приватност заклучување и рамна работ повлече за џеб вратата.Тоа се вклопува врати кои се 1-3/8 да 1-3/4 инчи дебела.Палецот се претвори ангажира и disengages на latch.Тоа е 2-3/4 инчи висок со 2-1/2 инчи длабоки и може да се укине од лево раце за да во право раце.