SMLJLQ 10 КОМПЈУТЕРИ/Set Спирала Дизајн Пластична Рачка Убавина Шминка Четки Козметички Фондацијата Руменило во Прав Сочинуваат Четка Алатка
  • Ново

SMLJLQ 10 КОМПЈУТЕРИ/Set Спирала Дизајн Пластична Рачка Убавина Шминка Четки Козметички Фондацијата Руменило

DEN 5760.24

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со соодветна грижа, вашите четки може да се ужива со години.Помогне да се направи скапоцени козметички во кратко време.Погодно за вас се земе и се користи.Косата е мазна и нежна, со одлична еластичност и одличен допир.Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа.Со соодветна грижа, вашите четки може да се ужива со години.Помогне да се направи скапоцени козметички во кратко време.Погодно за вас се земе и се користи.Косата е мазна и нежна, со одлична еластичност и одличен допир.Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа.Опис : Наменет за шминка ентузијасти, шминка љубовници.Мека и свиленкаста на допир,четки се густи и во облик на добро.Меки, не прободе лице, не му наштети на лицето, не капка на косата.Карактеристики : Материјал : пластични цевки и влакна hair Color : црна + pink Quantity : 10pcs Package се Вклучени : 10 x Жените Лицето Шминка Brushes Notes : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.