Godox S Тип Заградата Bowens Носителот S Планината Носителот со Количка за 50x50cm /19.5x19.5 инчи Softbox и Саќе Grid & Торба за Полнење за Блиц на Камерата Студио за Фотографија
  • Ново

Godox S Тип Заградата Bowens Носителот S Планината Носителот со Количка за 50x50cm /19.5x19.5 инчи Softbox и

DEN 935.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Како оптимизиран патентиран производ, Godox S-тип speedlite заградата е супериорен : сите-во-едно, помала големина, пренослив дизајн, нема склопување/расклопување, и лесно монтирање на системот.Брзо да додадете Bowens-планината осветлување додатоци за да се добие креативни светлосни ефекти.Не пред собранието & пост-демонтажа.Помала големина, полесна тежина, & помалку окупираниот простор.Уникатен speedlite монтажа начин : поставена хоризонтално или вертикално, со завиткување speedlite тело.Сигурен монтажа : не се бара Лепенка, без притисок на hotshoe, не метал гребнатини на speedlites.Модел : S-тип.Структура : Компресирана и рамна структура зазема малку простор.Монтажа Метод : peedlite тело се одржи и фиксна со големи планината,која обезбедува стабилна и безбедна поддршка.Инсталација : Не пред собранието и пост-демонтажа.Функции : Со Bowens-планината, Брзина прстен, Чадор текст, Насока-прилагодлива рачка, Хоризонтално-подвижен способност.Материјал : Издржлива пластика.Димензија (L x W x H) : Прибл. 15*5.5*22cm.Тежина : Околу. 410g. 1 x Godox S-Тип Speedlite Заградата. 1 x Speedlite Softbox. 1 x саќе мрежа. 1 x Носи Торба. 1 x softbox крпа. 1 x прирачник за корисникот. 1 x TUYUNG крпа.