Обичај Момче & Девојка Бебе Bodysuit јас Не сум Вика јас Сум унгарски Унгарија Облека
  • Ново

Обичај Момче & Девојка Бебе Bodysuit јас Не сум Вика јас Сум унгарски Унгарија Облека

DEN 455.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бебе Момче & Бебе Девојка се Смешни Бебе bodysuit Ова бебе bodysuit едно парче ќе се покаже на светот вашиот чудно е подготвен да се движат!Ништо не вели 'дека бебето има cutest облека' се допаѓа нашата памук bodysuit Можете да направите овие новороденото девојче облека и новородените момче облека еден од еден вид, со нашите сопствени опција со илјадници дизајни и графика достапни за вас.CUTEST БЕБЕ ОБЛЕКА! ** Направен од висок квалитет 100% чешлани прстен откачи памук (88% памук/12% полиестер во сива бои) ** Отпорни на бебето додека да им се овозможи слободно движење ** 3 прилепува затворање да се промени бебе лесно ** Миење & фен пријателски за лесно нега ** CPSIA во согласност следење на етикетата за целосна безбедност ГОЛЕМА БЕБЕ ТУШ ПОДАРОЦИ ИДЕЈА : Незаборавно и слатки, нашиот бебе bodysuit е совршено бебе момче подароци или бебе девојка подароци за родендени, годишнини, Божиќ, Денот на Таткото, Денот на мајката или било какви други прослави.Ние имаме повеќе од 12 години искуство во областа на печатење индустрија за да ви нуди прекрасни детали и богата lifelike бои.Сите отпечатоци се внимателно изработени во нашата лабораторија во Тампа, Флорида.НАПРАВЕНИ ЗА СЕКОЈ ПОТЕГ : Нашата родово-неутрални бебе облека функција двојно игла ребрести обврзувачки за време на круг рамо вратот, рамената, ракави и ногата отворање за најдобра издржливост при обезбедување на бебе бесплатна опсег на движење.Предвремени затворање.Едноставно додадете го вашето персоналните текст и изберете помеѓу различни фонтови и бои!Дизајнот е текст гласи : јас не сум вика јас сум унгарски Нашите дизајни се професионално печатени со state-of-the-art опрема гарантира нема да исчезнат или да попуштат, без крварат преку внатре да се заштити бебето е мека кожа!Нашите отпечатоци, ќе продолжи да се чувствуваат и да изгледаат одлично дури и по многу мие за многу години.ЛЕСНО СЕКОЈДНЕВНА НЕГА : Лесен за миење и повторно употреба.Може да се мијат со рака или едноставно се фрли нашето бебе облека момче и бебе облека девојка во вашиот миење и фен и го наречеме еден ден!.ПРЕДВРЕМЕНИ ЗАТВОРАЊЕ : Нашето бебе девојка облека и бебе момче облека функција иновативен 3 прилепува затворање правејќи го безбедно за бебето и лесно да се промени пелени.УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ И ЗАБАВА ГРАФИКА : Ние се стави многу на мислата и време во дизајнот или нашиот бебе облека.Ние сме горди да ви ги понудиме најдобрите избор на унгарски, Унгарија, Унгарија Знаме, Горди унгарски, Не Вика, како и најдобрите различни Земји и Не се Вика графички дизајн.