Evocel Новата Генерација на Серија Компатибилен со Галакси J3 2018/ J3 V 3/ Изразат Премиер 3/ J3 се Постигне/ J3 Ѕвезда/Amp Премиер 3 Спојувалка за Каиш Holster Случај, Потпирач, и Дв?
  • Ново

Evocel Новата Генерација на Серија Компатибилен со Галакси J3 2018/ J3 V 3/ Изразат Премиер 3/ J3 се Постигне/

DEN 407.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Сигурен Заштита] Тешки, двоен слој дизајн со ултра-одговорно копчиња. [Потпирачот Предност] Изградена-во потпирачот за практично hands-free гледање. [Тенок Дизајн] Покрена периметар на работ го спречува телефонот екран од гребење на нерамни површини. [Спојувалка за Каиш Holster] тешко назад случај лесно се вклопува во 180-степен ротирачки holster.Компатибилен со : Samsung Galaxy J3 (2018)/ J3 V 3-та Генерација / Изразат Премиер 3/ J3 се Постигне/ J3 Ѕвезда/ Amp Премиер 3 / СМ-J337. Samsung Галакси J3 (2018 Порака).Samsung Galaxy Express Премиерот 3. Samsung Галакси J3 Се Постигне.Samsung Галакси J3 Ѕвезда.Новата Генерација Разлика.Искуство разликата во заштита со Evocel.Се задржи на површината на вашиот телефон чистење на nicks, smudges, и гребнатини со тврд отпорност на надворешниот поклопец.Својата дополнета со покрена TPU rim која помага да се зголеми апсорпцијата на ниско влијание капки.Овој случај е компатибилна со следниве уреди само : .Samsung Галакси J3 (2018 Порака) Samsung Galaxy Express Премиер 3 Samsung Галакси J3 Achieve Samsung Галакси J3 Ѕвезда.