XYYSSM 18 Кубни DIY Модуларен Просторија Полици за Складирање, чување Полици, Преголеми гардероби со Облека Шини, Коцка Складирање кабинети, Пластични Складирање кабине
  • Ново

XYYSSM 18 Кубни DIY Модуларен Просторија Полици за Складирање, чување Полици, Преголеми гардероби со Облека

DEN 835.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Капацитет на Секоја Мрежа : 10lb / 4.5") на црна табла 6 x (13.Ве молам, инсталирајте стока со упатството.Оваа складирање организатор е лесно да се чисти и може да се задржи вашите колекционерски предмети чист и беспрекорен. Тежина : 33lb / 15kg 6.54 кг Пакет Вклучува : 12 x (13.Ние ќе се справи со тоа во време.8") на црна табла 33 x (13.Дали ви е потребна универзална Коцка за Складирање?Ако е така, можете да се обидете на нашата 18-Коцка DIY Модуларен Cubby Shelving Складирање Организатор Екстра Голема Гардероба со Облека Род.