Acouto Макро Леќа Адаптер Прстен Поставите Автоматско Фокусирање Макро Продолжување Леќа Цевка 12mm+20mm+36mm за Nikon F Планината dslr фото(Б)
  • Ново

Acouto Макро Леќа Адаптер Прстен Поставите Автоматско Фокусирање Макро Продолжување Леќа Цевка 12mm+20mm+36mm

DEN 1374.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Јасна Слика леќа адаптер прстен може да се намалува фокусно за close-up шут и нема да се менува квалитетот на сликата.Може да се Добие Различни Зголемување 3 прстени/set, 12mm, 20mm, 36mm, може да се користи самостојно или во комбинација за да се добие различни зголемување.Авто Фокус макро продолжување леќа цевка може да се вклопат цврсто кон камери, бакар спроведува внатре поддршка за автоматско фокусирање.Висок Квалитет на макро продолжување цевка поставена усвојува високо квалитетни метални материјали, лесен, здрав и издржливи.Добар додаток за фотографија љубовници, добра замена на скапи макро леќи за макро фотографија.Применлив Модел Ова макро автоматски фокус продолжување леќа цевка поставена е погодна за Nikon F планината dslr фото.Модел : МК-N-БОЛЕСТ. 100% сосема нов, ве молиме да се увери на вашата набавка.Модел : МК-N-БОЛЕСТ.Боја : Црна.Опции : (Алуминиумски), B(Пластика).Зголемување : Прилагодливи (12mm&20mm&36mm).Погоден за Nikon F планината dslr фото.Тежина : Околу. 215-225g. 1 x Леќа Адаптер Прстени Сет. 1 x Прирачник.Спецификација : .Модел : МК-N-AFColor : Black Options : A(Алуминиумски), B(Пластика)Зголемување : Прилагодливи (12mm&20mm&36mm)Погодни за Nikon F планината dslr фото Тежина : Околу. 215-225g.Пакет Листата : . 1 x Леќа Адаптер Прстени Set1 x Прирачник.