1933 Ал Симонс Потпишан Autographed Shibe Парк Ознака JSA ГРБ Бејзбол Салата На Славните - NHL Autographed Разно Предмети
  • Ново

1933 Ал Симонс Потпишан Autographed Shibe Парк Ознака JSA ГРБ Бејзбол Салата На Славните - NHL Autographed Разно

DEN 7667.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; NHL Autographed Разно Предмети. 1933 Ал Симонс Потпишан Autographed Shibe Парк Ознака JSA ГРБ Бејзбол Салата На Славните, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Ал Симонс сувенири.Boston Bruins сувенири.