BZLSFHZ Приемот Печатач Преносни Превозот Етикета Печатач High Speed USB Порта Директно Термички Печатач Етикета Создателот Налепница за Поддршка на 30-85mm Ширина на Хартија?
  • Ново

BZLSFHZ Приемот Печатач Преносни Превозот Етикета Печатач High Speed USB Порта Директно Термички Печатач Етикета

DEN 9216.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Директни термички печатач за поддршка на USB кабел, компатибилен со Windows систем.Ве молиме, преземете во однос на софтвер и драјвери за вашите уреди.Поддршка за печатење се тркалаат етикета, фан-пати етикета.На печатач може да се печати на хартија ширина 30-85mm.Подвижен сензор, со кој може да се лоцира хартија брзо, бидете сигурни дека печатење позиција е точна.Висок квалитет на глава за печатење, 203 DPI резолуција, јасно печатење квалитет и сигурен перформанси, висока брзина на печатење, брзината може да достигне максимум. 203mm/s.Нема мастило кертриџ или лента е потребно, слабо функционирање на трошоците, термичка хартија е лесно да се купат.Широко се користи во склад индустрија, супермаркет, продавница, облека продавница, пост пакет индустрија, медицински индустрија, дом, канцеларија.Поддржува Мрежата на Печатење : Wiredlnterface Тип : USBPrinting брзина : 200mm/s Paper се Хранат Режим : manual Double-двострано Печатење : No Use : Етикета Maker Black Брзината на Печатење : 51-203mm/s(2-8inch/s) Max.Резолуција : 203dpi Consumable Тип : Термички Paper Model Број : Етикета Printer Direct термички печатач за поддршка на USB кабел, компатибилен со Windows систем.Ве молиме, преземете во однос на софтвер и драјвери за вашите уреди.Поддршка за печатење се тркалаат етикета, фан-пати етикета.На печатач може да се печати на хартија ширина 30-85mm.Подвижен сензор, со кој може да се лоцира хартија брзо, бидете сигурни дека печатење позиција е точна.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, бојата може да биде малку поинаков од слики, pls преземе вистински објект како стандард.