Среќа & Мене Девојки Велосипед Шорцеви, Супер Мека Памучна Модални Комбинација со Чипка Намали, Jada Pack 3
  • Ново

Среќа & Мене Девојки Велосипед Шорцеви, Супер Мека Памучна Модални Комбинација со Чипка Намали, Jada Pack 3

DEN 648.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Памук,Чипка.Еластична затворање.Машина За Миење. 3 пакет на активни девојки велосипед шорцеви.Дете до дете големини 2/3 T да 9/10 Години.Супер Меки Cartwheel Шорцеви за Девојките направени од Водат комбинација на Памук (55%), Модални (36%) и Spandex (9%) за совршено се вклопуваат.Нашите дише водат ткаенина никогаш не таблети и ќе го задржи вашето дете кул и удобно во текот на целиот ден.Tagless undershorts со широк корселе се наменети за крајна удобност, квалитет и одговара.Спакувани еластична во корселе никогаш не го допира вашето дете е чувствителна кожа.Мека водат чипка во полите за удобност и стил.Уверение слободни од штетни хемикалии и бои од OEKO-TEX Стандард 100. Дизајниран во Нов Хемпшир; Направена во Шри Ланка.Нашите најпродавани малку девојки, Jada Велосипед Шорцеви работат напорно и ги работите забава со додавање на убаво scalloped чипка намали.Оваа симпатична детали во полите создава сит се вклопуваат додека облекување на изгледот на основните гардероба од суштинско значење.Како и секогаш, на нашите супер мека ткаенина нуди breathability, се водат, издржливост, и врвна удобност.Непречено корселе е дизајниран да седат рамен против телото за лесна носат.Изберете од три-пакет во смели бои, меки пастели, или класичен neutrals.Jada нуди разумна флексибилност без разлика дали сте во потрага за нешто да се спарите со некој училиште униформа или додадете pop на боја на облека.