Haofy Филтер Замена за Кученце, 1 Парче на Замена на Филтер Касети, Правосмукалка Замена на Делови за Кученце T10 Про T10 Циклон со Правосмукалка
  • Ново

Haofy Филтер Замена за Кученце, 1 Парче на Замена на Филтер Касети, Правосмукалка Замена на Делови за Кученце

DEN 194.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Добар Избор за Замена】Тоа е мудро за вас да се избере нашиот филтер патрон за замена, кој е компатибилен со Кутре T10 Про T10 Циклон со Правосмукалка, 1 парче само. 【Стабилна Силикони】Оваа правосмукалка филтер кертриџ, со силна адсорпција ефект, е направен на премиум силиконски материјал, кој е цврст, сигурен и стабилен за вашата долгорочна употреба. 【Прагматични Правосмукалка Замена на Делови】Еднаш усвојување на оваа правосмукалка замена филтер со висока филтрација ефикасност, може да помогне да се намали количината на прав, полен или други видови на алергенси во воздухот кој го дишеме. 【Топло Propmt】се сугерира дека правосмукалка филтер патрон за замена треба да биде заменет на секои 3-6 месеци, кои можат ефикасно да се подобри чистење перформанси на правосмукалка, чија цел живот ќе биде, исто така, продолжува. 【Удобен и Лесен】Оваа правосмукалка замена Дел не е само лесен за инсталација, но тоа е, исто така, лесен и пренослив, што не зафаќаат многу простор.Спецификација : Предмет Тип : Правосмукалка Филтер Материјал : Силикон Fitment : Одговара за Кученце T10 Про T10 Циклон Правосмукалка Производ Големина : x 8.8 8.8 x 1.7 см / 3,5 х 3.5 x 0.7 во Тежина : 36 g / 1.3 оз Пакет Листа : 1 x Правосмукалка Филтер.

Item Type:
Vacuum Cleaner Filter
Material:
Silicone
Fitment:
Fit for Puppy T10 Pro T10 Cyclone Vacuum Cleaner
Product Size:
8.8 x 8.8 x 1.7 cm / 3.5 x 3.5 x 0.7 in
Weight:
36 g / 1.3 oz 
Package List:
1 x Vacuum Cleaner Filter