Ambesonne Hamsa Преносни Ткаенина Гардероба, Шарени Илустрација на Рака со Сите Гледаат Очи Мотив и Paisleys Печати, Облека Организатор и Складирање Шкаф со Полици, 59, Multicolor
  • Ново

Ambesonne Hamsa Преносни Ткаенина Гардероба, Шарени Илустрација на Рака со Сите Гледаат Очи Мотив и Paisleys

DEN 3599.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Долготрајни смели бои & јасна слика.НАПРАВЕНИ ОД Мека полиестер ткаенини и Nonwoven interlining.Промена на атмосфера на вашиот dorm со овие гардероби.Патент затворање.Како производители на дигитално печатени домашен текстил, ние ги следиме модерните трендови и да ви донесе најновата насловна мода.РАЗНОВРСНА - Може да се користи во ученичките домови, резервни спални соби, дете соба и соби за гости, гаража или во подрум.Долготрајни смели бои & јасна слика.МЕРЕЊА - 59" Широк - 18" Долго - 68" Висока.Печатени ткаенини плакарот за виси облеката.Супер лесен за инсталација.Супер лесно да се постави.Печатени ткаенини плакарот за виси облеката.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.РАЗНОВРСНА - Може да се користи во ученичките домови, резервни спални соби, дете соба и соби за гости, гаража или во подрум.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, сепак, се должи на разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.Или сегашната на вашиот семејството или пријател, роднина или дечко-девојка, или себе, објектот треба да биде интересно и автентични.КАРАКТЕРИСТИКИ - 9 Пространа ткаенина и 2 метални сталажи.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Бидејќи ние се вклучуваат сите алатки што ви треба можете да го изгради тоа во минути.НАПРАВЕНИ ОД Мека полиестер ткаенини и Nonwoven interlining.Патент затворање дизајн и здрав челик внатрешни работи, бидете сигурни дека секој може да го користите овој производ за долго време и многу лесно.Имаме различни големина options така можете да изберете во зависност од вашиот простор.Патент затворање.Здрав и високо квалитетен челик за внатрешни работи.Интересен подарок идеја за вашата мајка, татко, сестра, брат, баба, сопруга, сопруг, ќерката, синот и сите други најблиски со 10 илјади изненадувачки дизајни во нашата колекција.Овие уникатни дизајни натпревар и со различни бои палети на вашиот тепих, завеси, bedspreads, мебел, и сите други оркестарот додатоци.КАРАКТЕРИСТИКИ - 9 Пространа ткаенина и 2 метални сталажи.Здрав и високо квалитетен челик за внатрешни работи.