Onyehn 3 Поставува Силикони Проводници Гумени Влошки Копчето D-Pad за Xbox 360 Контролер Копчиња Поправка Замена Дел
  • Ново

Onyehn 3 Поставува Силикони Проводници Гумени Влошки Копчето D-Pad за Xbox 360 Контролер Копчиња Поправка Замена

DEN 340.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поправка на вашиот стар и дефект делови со замена со висок квалитет замена на делови.Направи вашите акции одговора повторно со замена на контролорот копчето пломби.Совршен копчето пополнување замена подлога за ислужени гума проводници влошки за xbox 360 контролер(Без Рачно , Не Настава Водич, Ниту Видео Водич.Професионалната инсталација вештина е потребно).Пакетот Вклучува : 3 Сетови Гумена Подлога.Меки копчиња служи како проводници влошки ставени под главни копчиња на допир на главниот одбор.Важно!Ве молиме потврдете го овој објект е вистинскиот модел што треба пред ставање ред.Повеќето поправка делови е само погодна за посебен модел.Овој објект доаѓа со Ниту еден Прирачник , Ниедна Инструкција Водич, Ниту Видео Водич.Професионалната инсталација вештина е потребно.За да се гарантира дека сите замена на делови е во добра состојба, имавме тестираат пред превозот.Ние не држи никаква одговорност за штета од оваа точка да предизвика од страна на вашиот погрешен инсталација или погрешното купување.Пакетот Вклучува : 3 сетови Замена Проводници Гумена Подлога за Xbox 360 Контролер ( како на сликата покажува ).