Goldtone Тока Cowhide Вистински Кожна врвка за околу Ремени Замена за Спојки/Wristlet/Чанта/Торбичка (Црна)
  • Ново

Goldtone Тока Cowhide Вистински Кожна врвка за околу Ремени Замена за Спојки/Wristlet/Чанта/Торбичка (Црна)

DEN 167.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : Вистинска Кожа.Тока Боја : Злато.Ширина : 1.2 см/0.5".Јамка Должина : 14cm/5.5".Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.Било какви прашања,ве молиме контактирајте ме.Ви благодариме.