Голем Еден Cupcake Кутии Контејнери,Розова Индивидуален Картон Cupcake Кутија Превозникот со Insert&Рачки и ПВЦ Прозорец За Роденден и Партија ќе се Сретне Пакување од 15
  • Ново

Голем Еден Cupcake Кутии Контејнери,Розова Индивидуален Картон Cupcake Кутија Превозникот со Insert&Рачки и

DEN 191.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Cupcake Кутија Големина】3.7 X 3.7 X 4.6 инчен(не вклучени на рачка).Вметнете ширина големина : 2.5 Инчен Дијаметар.Се справи со големина : 1.6 Инч.Оваа Cupcake Сад Погоден за повеќето редовни големина cupcakes. 【Пакет Количество】15 Розова Cupcake Кутии + 15 Cupcake Влошки. 【Соберат Лесно】Оваа Cupcake Кутии Се Испраќаат Рамен Спакувани, Лесно Да Ги Чува Стави Настрана До Подготвен Да Се Користи И Лесно Да Се Соберат Без Ленти Е Потребно. 【Сигурен Природна Материја】Нашите Кутии Се Направени Од Храна Одделение Здрав Картон, Еко-Пријателски Хартија За Табла Која Е Безбедна И Сигурна И Не Е Лесно Да Се Деформирани.Се Користи За Свадба Прием, Роденден, Бебе Туш Партија, Cupcake Партија, Наставник Подарок. 【Научни Дизајн】Овој Голем Cupcake Кутии Имаат Јасни Прозорец, Insertable Фиксна База И Да Се Справи Со Дизајн, Можете Да Пред-Пакет И Да Покажат Фенси Cupcakes Внатре Без Изложување На Воздух, Нема Потреба Да Се Грижите За Грешки.На Хартија Вметнете Е Одлична За Одржување На Cupcakes Се Обезбеди Од Се Движат Наоколу.Со Прилично Силен КОРИСНА, Лесно Може да се Носат Заедно Да ги Споделите Вашите Вкусни Десерти Со Семејството И Пријателите.Една Розова Cupcake Кутии Вклучуваат Внесува Пекарница Кутии со Прозорец и Рачка Muffins Контејнери Еден Cupcake Превозникот Носители за Бебе Туш Свадба, Роденден Страни Пакет на 15 1. Пакување од 15 компјутери еден cupcake кутии и 15 парчиња хартија влошки. 2. На вметнете го задржува cupcake сигурни, одличен за одржување на cupcakes се движат наоколу. 3. Јасно прозорец дизајн за да покажат фенси cupcakes и добрите внатре без изложување на воздух. 4. Со прилично силен КОРИСНА, лесно може да се носат заедно да ги споделите вашите вкусни десерти со семејството и пријателите. 5. Исто така може да се користи за пакување macaroons, колачиња, десерти, грицки, бонбони, пити, кифла, крофни, овошје, чоколадо или подарок 6. Соберат (ЛЕСНО)cupcake кутии и пакет вашиот вкусен торти за семејство и пријатели со себе, сите ваши гости и клиенти ќе допре до вашето топло срце, направи слатка желби повеќе вкусни и неодолива, и печење повеќе интересно. 7. Совршен начин да се печат до слатка третираат за : свадба прием, роденден, бебе туш партија, cupcake страна, тие не се работи за некоја посебна прилика.Купи тоа сега, ќе ви се допадне овие пекарница кутии.