Шиење Мини Токи, 100pcs Метал Копчето DIY Комбинација Тока рачно изработени Занаетчиски Додатоци за Кукла Облека, Чевли Кеси Појас (7mm)
  • Ново

Шиење Мини Токи, 100pcs Метал Копчето DIY Комбинација Тока рачно изработени Занаетчиски Додатоци за Кукла Облека,

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Пакетот вклучува】 ќе добиете 100pcs мини појас токи.Постојат четири бои на злато, црна, бронза и сребро во вкупно, 25pcs секоја боја.Тоа е доволно за да се задоволат вашиот разни DIY потреби. 【Материјал】 мини кеси тока е направен од високо-квалитет на метал, трајни, не е лесно да избледи, и може да се користи за долгорочна употреба. 【Мултифункционален】 На тока е идеален избор за DIY занаети.Тоа може да се користи за поправка на кукла ремени, облека, чевли, ранци и да се направи scrapbooks. 【Ја негува креативноста】Мини метал тока е многу погодна за DIY различни занает потрошен материјал, кој помага да се посветам на нашата имагинација, креативност и практична способност. 【Исклучителна подароци】 Шиење мини копчиња се исклучителна подароци за DIY занает љубовници.Можете да направите уникатни подароци за децата, семејството и пријателите на Божиќ, ноќта на Вештерките, и роденден страни.Тие ќе ви се допадне!.Спецификации име на Производ : Мини токи за шиење Материјал : Метал Боја : Златна, Сребрена, Црна, Бронза Внатрешен дијаметар : 7mm Количина : 100pcs Карактеристики 1. Висок квалитет на метал, трајни, не е лесно да исчезнат, може да се користи за долгорочна употреба. 2. Се посветам на својата имагинација, креативност и практични вештини. 3. На тока е идеален избор за DIY занаети.Тоа може да се користи за поправка на кукла ремени, облека, чевли, ранци и да се направи scrapbooks. 4. Добри подароци за семејството на Божиќ, роденден, забава или на празник. 5. DIY со родителите може да се зголеми родител-дете време.Пакетот вклучува 25 x Злато мини чевли тока 25 x Сребрен мини чевли тока 25 x Црно мини чевли тока 25 x Бронза мини чевли тока Белешки 1. Не се погодни за деца под три години за да избегнете голтање! 2. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.По-продажбата на услугата Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време, ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.