Птици Избор SNFT-300 Лета Преку Внесувач, Рециклиран Виси или Пол Монтирани Птица Внесувач, Голем, Taupe/Зелена
  • Ново

Птици Избор SNFT-300 Лета Преку Внесувач, Рециклиран Виси или Пол Монтирани Птица Внесувач, Голем, Taupe/Зелена

DEN 2975.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЛЕТА ПРЕКУ ФИДЕР : Овие задолжени за хранење телиња се заштити храна од елементи и вклучуваат отстранлив екран bottoms за дренажа и двојна заштита.Можете да се хранат голем број на семе или овошје, во зависност од времето на годината.РЕЦИКЛИРАНИ МАТЕРИЈАЛИ : Поли граѓа со гордост се направени од рециклирани пластични jugs и шишиња во сад и е дизајниран за да се спречи пукање, сечкање, или исчезнува.Вклучува алуминиумски рѓа-отпорни зависи и од не ' рѓосувачки челични навртки.НАПРАВЕНИ ВО САД : Овој производ е со гордост се произведени во Америка и произведени во нашата Висконсин објект.ПТИЦА ВИДОВИ : Овој внесувач привлекува : Titmice, Towhees, Woodpeckers, Siskins, Goldfinches, Grosbeaks, Chickadees, Куќа Finches, Виолетова Finches, Nuthatches, Jays, Врапчињата, Кардинали, и Juncos.СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ : Вклучува [1] Лета Преку Внесувач, Шарки, Завртки Материјал : Рециклирани Поли-Граѓа Боја : Зелена (покрив), Taupe (база) Мерења : 19" (L) X 15.75" (W) X 13" (H).Овие лета преку задолжени за хранење телиња се заштити храна од елементи и вклучуваат отстранлив екран bottoms за дренажа и двојна заштита.Голем број на семиња или плодови можат да се хранат, во зависност од времето на годината.Изградени со поли граѓа направени од рециклирани пластични jugs и шишиња во сад и е дизајниран за да се спречи пукање, сечкање, или исчезнува.Вклучува алуминиумски рѓа-отпорни зависи и од не ' рѓосувачки челик завртки.Тоа е гордо направен во Америка и произведени во нашата Висконсин објект.Овој внесувач е идеален за привлекување Titmice, Towhees, Woodpeckers, Siskins, Goldfinches, Grosbeaks, Chickadees, Куќа Finches, Виолетова Finches, Nuthatches, Jays, Врапчињата, Кардинали, и Juncos.Тоа мерки 19" (L) X 15.75" (W) X 13" (Ч) и има зелен покрив, taupe база, и ковано железо завршува.Овој САД направени Лета Преку Внесувач е дизајниран за да ги заштити храна од надворешни временски услови и елементи.Тоа вклучува отстранлив екран bottoms за дренажа и двојна заштита, заедно со поли-граѓа изградба на комплетна трајност.Види птици како што се Titmice, Towhees, Woodpeckers, Grosbeaks, Chickadees, Куќа Finches и Jays како тие летаат преку лесно и да уживаат во разни видови на плодови и семе се меша.