Philips 13023-7 - 150 Вати - ED17 - MasterColor - Пулсот Start - Метал Halide - Незаштитен Лак Цевка - 3000K - Медиум База - Бела Обложени - Универзална Горат - CDM 150W/830 Med ED17 КО АЛТО
  • Ново

Philips 13023-7 - 150 Вати - ED17 - MasterColor - Пулсот Start - Метал Halide - Незаштитен Лак Цевка - 3000K

DEN 1723.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Се КРИЕШЕ Светилки произведуваат високо излез за нивната големина, што ги прави компактен моќен & ефикасен извор на светлина.Се КРИЕШЕ Светилки се користи за општа намена, професионално осветлување тела, расте апликации.Се КРИЕШЕ светилки се стави надвор околу 3-5 пати поголема излез (lumens по вати) од традиционалните халоген светилки.Philips ED17 крушка, 150 W,.База : E26 Медиум Завртка, Отценети Живот (часови) : 16000, Боја Temp : 3000 K, Светлосен Флукс (LM) : 12500. Philips 13023-7 - 150 Вати - ED17 - Master Color - Пулсот Start - Метал Halide - Незаштитен Лак Цевка - 3000 K - Медиум База - Бела Обложени - Универзална Горат - CDM 150 W/830 Med ED17 КО АЛТО.