HIZHO Акрилик/Lucite Луксузни Облека Закачалки - 360 степени Вртливата Златна Кука - Супер Цврсти и Издржливи Акрилик Закачалки - 6 Pack
  • Ново

HIZHO Акрилик/Lucite Луксузни Облека Закачалки - 360 степени Вртливата Златна Кука - Супер Цврсти и Издржливи

DEN 1271.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сет од 5 акрилик/lucite луксузни облека закачалки направени од одличен квалитет материјал анти- ' рѓа хром 360-степен вртливата кука.Функција notched оружје да се одржи деликатна ремени и свиленкаста материјали.Неверојатно силен и здрав, направени од вистински акрил, се отпорен на гребење и ќе трае цел живот.Овие простор за заштеда на енергија закачалки рамен тело accommodates облека на сите облици и стилови обезбедување на овие да биде најдобар закачалки за максимизирање на плакарот простор за складирање.Богат во потрага акрилик закачалки се суштински за секој плакарот.Тие се направени од кристално јасно акрилик за луксузен изглед и чувство и функција елегантен, рационализација дизајн.HIZHO е еден од најголемите закачалки/кукли производителот продавачи во светот.Ние нудиме најголем линии и врвен квалитет на производи за клиенти од целиот свет.