Автомобил Стакло Огледало, Автомобил Шминка Огледало со 60 LED Светла, Шминка Патување Суета Огледало, Автомобил Козметички Огледало Клип На Сонцето Стакло, 3 Осветлу
  • Ново

Автомобил Стакло Огледало, Автомобил Шминка Огледало со 60 LED Светла, Шминка Патување Суета Огледало, Автомобил

DEN 863.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Убава шминка огледало~ : 60 прилагодливи LED светла, може да светне најмрачните и повеќето слабо осветлени средини.Лесно префрлување топла светлина 2,500 К и ладна светлина 6,500 К. 3 осветлување режими и паметни допир се прилагодува~ : Кратко притиснете го 2 сензор прекинувачи за да го замените 3 светлина бои : бела, жолта, бела и жолта.Долго притиснете за да ја прилагодите светлината.Карактеристики stepless затемнување технологија и интелигентни мемориска функција, попаметни отколку традиционалната шминка огледала.Ултра-тенок и универзална~ : Ултра-тенок, не заземаат простор во автомобил.Со прилагодливи lanyard, погоден за повеќето автомобили.Лесно да се инсталира на сонцето стакло, лесен за употреба и се кријат.Високо-квалитетни материјали~ : Направен од високо-квалитетна ABS материјал и high-definition огледало стакло, совршен изглед и отпорно на гребење.Мулти-сцена користете ја~ : убава суета огледало или автомобил шетач rearview огледало или огледало користи дома, навистина убава и елегантна.