Athletivi Вежба Коцки За Вежбање, вклучува 4 коцки за горниот и долниот дел од телото обука, кардио, и јога се протега, доаѓа со торбичката и брошурата. Совршен за Дома Обу
  • Ново

Athletivi Вежба Коцки За Вежбање, вклучува 4 коцки за горниот и долниот дел од телото обука, кардио, и јога

DEN 718.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СЕТ ОД 4 12-Пена ЕДНОСТРАНО Тренингот Коцки Со 48 Уникатен Вежби За целото Тело Тренингот.Воз Секаде И Во Секое Време!Лесно Да Се Носат И Продавница, Лесни, И Многу Ефикасен За Група И Лични Обука.НАМЕНЕТА ЗА СИТЕ - Нашата Поставена Е Наменет За Почетници И Напредни Спортисти, Спортски Играчи, Возрасни, Млади, & Деца Кои Сакаат Да ги Добијат Нивните Вештини На Следното Ниво Од Вежбање На Горниот & Долниот дел од Телото, Core & Кардио, Јога И Вежби за Истегнување.ЗБОГАТИ ФИТНЕС ТРЕНИНГ Со Додавање Вежба Коцки.Се Забавуваат И Да Се Тркалаат Умре Со Деца, Во Салата, Дома Или На Отворено!Комбинацијата На Горниот И Долниот Дел Од Телото Вежби, Кардио, И Јога Се Скрши Монотона Работа-Out Рутина!.ЗДРАВСТВЕНИ ПРИДОБИВКИ - согоруваат Калории!Докажано Тренер За загревање на Мускулите & Лигаментите, Зголемување на Срцето-Стапка, Спречување на Зглобовите, Колена, и Мускулите Од Повредите.Јога Коцки Ги Задржите Мускулите Флексибилни И Тон!Тоа Го Намалува Болка И Вкочанетоста!.БЕЗ ОПРЕМА Е ПОТРЕБНА!Фитнес Коцки Се Идеална Опција За Патниците, Како И Група И Дома Вежбање!Одлична Опција За Спорт И Здрав Начин На Живот Ентузијасти!.