Силиконски Рака, Компатибилен со Бендот 6 Глобална Верзија ,Smart Watch Бенд ,Замена на Хривнија Додатоци
  • Ново

Силиконски Рака, Компатибилен со Бендот 6 Глобална Верзија ,Smart Watch Бенд ,Замена на Хривнија Додатоци

DEN 111.84

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направени на животната средина со Силиконски материјал, и да се.Мекоста е умерен, com Compatible со маса носат.Прилагодени според околноста на индивидуални зглоб.Карактеристики: Компатибилен со HUAWEl бенд 6 smartwatch.Направени на животната средина со Силиконски материјал, и да се .Мекоста е умерен, com Compatible со маса носат.Прилагодени според околноста на индивидуални зглоб. 7 мода бои опција : Црна/Deep Blue/Сива/Портокал/Розова Песок/Црвено/Бело.Пакетот Вклучува : 1x Smart Хривнија Замена Спецификации : Материјал : Силикон Тип : Види Рака Големина : 10x10x1cm/3.93x3.93x0.39in Боја : (опционален) забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не ум be Compatible со e ви понуда.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.