Парк Дизајни Pinecroft Utensil Crock
  • Ново

Парк Дизајни Pinecroft Utensil Crock

DEN 718.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Utensil носител (прибор не се вклучени). 7" H x 5 1/2"Дијаметар.Микробранова печка и машина за миење садови безбедно.Лесно Се Чисти.Pinecroft Utensil Crock се направени од издржлив stoneware, оваа колекција е рачно насликани со debossed pinecones и кората од работ детали.Микробранова печка и машина за миење садови безбедно.Дрво untensils picuted не се вклучени.Цени и се продаваат поединечно.Дизајниран и произведен од страна на Парк Дизајни.