10 Парчиња Xray Маркер Носителот Скелет Тематските ПВЦ Xray Маркер Носителот X-Ray Значка Радиологија Хоризонтална лична Карта Значка Торбичка за Канцелариски Персонал D
  • Ново

10 Парчиња Xray Маркер Носителот Скелет Тематските ПВЦ Xray Маркер Носителот X-Ray Значка Радиологија Хоризонтална

DEN 215.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доволно количество : ќе добиете 10 парчиња xray маркер носители, доволна количина за да ги задоволи вашите потреби од употреба и замената, со удобноста на вашиот живот.Квалитетен материјал и соодветна големина : овие скелет xray маркер носители се изработени од ПВЦ материјал, така што тие се лесни и издржливи да ви послужи за долго време; Нивните големини се многу слични на кредитните картички, соодветна големина лесно да се носат.Нагласи себе : xray значка се убаво улога признавање gadgets, за учениците, наставниците, итн.; И можете да додадете значка носителот зад вашата постоечка слика или лична карта, и да го прикачите нив да значка ролна или lanyard да ги споделите со персоналот и пациентите брзо да се препознаат кој и да сте.Лесен за користење : може да се држи вашиот x-ray маркери на овој xray маркер значка држачот за лесна пристапност и да се задржи вашата ID значка чисти; ве Молиме имајте во предвид дека не се уништи ламиниране на вашиот ПРОЕКТ значки.Практичен и слатки подароци : можете да ги користите овие кул xray маркер носителите на себе, или можете да ги даде како подарок за вашите пријатели, семејство, љубовници и колеги, подобрување на односот.Лесно да се забележи : Xray маркер носители се печатени со зборовите на 'Радиологија', кои им овозможуваат на луѓето да го препознаваат на прв поглед, во меѓувреме, тие исто така се заштеди време и енергија за објаснување.Впечатливите модели : Xray маркер значка носители се карактеризира со јасно скелет модели, што го прави добар начин за вас да се покаже вашиот различен вкус и личност со клипинг ги на вашата облека.Карактеристики : Материјал : ПВЦ материјал, Големина : слични со големина на кредитна картичка Боја : како на слики прикажани Количина : 10 парчиња Пакетот вклучува : 10 x Xray маркер носителите на Белешки : дозволете малку грешка на големината поради прирачник за мерење.Бојата може да постои малку разлика поради различни прикази.Зборови испечатени на производи нема да работи како бренд имиња, и нашиот бренд име е Zonon.