Andongnywell Жените Солидна Боја Секојдневен Ладно Рамо Блузи Долг Ракав Црисс Крстот Туника Маица, Блуза
  • Ново

Andongnywell Жените Солидна Боја Секојдневен Ладно Рамо Блузи Долг Ракав Црисс Крстот Туника Маица, Блуза

DEN 167.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

МАТЕРИЈАЛ : Високо квалитетен материјал.Мека ткаенина со малку еластичен.мала тежина,дише и да не се види преку.КОЛОКАЦИЈА : Ова ладно рамо т кошула лесно да се одговараат со фармерки,тесни фармерки,шорцеви,црна панталона,jackect,ѓердан и потпетици и др.ФУНКЦИЈА : исклучување на рамо, o-врат, долги ракави, лабава одговара, голем број на солидни бои се достапни.ПОВОД : Погоден за ноќно излегување, датум, страни, улица, бизнис, статистика, работа, клуб, патување или неформални секојдневно носат итн.ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи се прикачени со големина на табела, ве молиме одберете го вашиот соодветна големина пред да нарачате, ако имате било какви прашања во врска со големината на, ве молиме слободно да не контактирате преку е-маил.Ви благодариме!Имајте пријатен ден!.За Andongnywell Жените Блузи : Карактеристики : Врат : O јака, V јака Шема : Multicolor Ракав : долг ракав /краток ракав/sleevess Половината : Лабава,Тенок Должина : Средината долго Погоден сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Боја : Поради различни следи и друга светлина, таму може да има мала боја разликата помеѓу сликата и реалниот објект, што е нормално.Пакет се Вклучени : 1 x Жените Блузи Боја : Сина | Големина : XX-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.