Болдвин Имот 4752.030.ЦД Плоштадот Beveled Работ Дуплекс Ѕид Плоча во Полиран Месинг, 4.5x2.75
  • Ново

Болдвин Имот 4752.030.ЦД Плоштадот Beveled Работ Дуплекс Ѕид Плоча во Полиран Месинг, 4.5x2.75

DEN 405.84

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Болдвин Имот е импресивен топ-of-the-линија портфолио вклучува навидум несогледливи можности, домот бои и ексклузивни, прилагодено стилови.Имот вратата хардвер е квалитет кој се чувствува нарачана, бидејќи тоа е.Производи вклучувајќи копчиња и држела се достапни во 19 завршува.Со традиционално, современи и рустикален стил, Имот е целосно индивидуализира.Имот е на располагање во текот, приватност, внесено, а атарот внатрешни работи копчиња и држела кои се координира со Имот handlesets.Брави на вратите се достапни како handlesets, deadbolts, или внатрешни работи вратата држела и копчиња.Опциите се речиси бескрајно, па можете да се создаде свој потпис изглед.Болдвин вратата хардвер е почеток на гранд стил кој може да биде пренесена низ дома со координирање внатрешни работи хардвер.Нашата колекција на домот кабинет хардвер и додатоци донесе автентичен стил на секој дом во исто домот завршува.Вратата knockers, кабинет повлекува, штекер покрие плочи, вратата ќе престане, вратата шарки, и се само неколку начини да се донесе Болдвин во вашиот дом.вклучува навидум несогледливи можности, домот бои и ексклузивни, прилагодено стилови.Производи вклучувајќи копчиња и држела се достапни во 19 завршува.Брави на вратите се достапни како handlesets, deadbolts, или внатрешни работи вратата држела и копчиња.Боја : Полиран Месинг.