Dongua Термос Кригла, Течење-Доказ Термос Колба, Преносни Изолирани Првенство, од не ' Рѓосувачки Челик Термички Шишиња, Kawaii Шише за Вода со Рака(Зелен)
  • Ново

Dongua Термос Кригла, Течење-Доказ Термос Колба, Преносни Изолирани Првенство, од не ' Рѓосувачки Челик Термички

DEN 416.64

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Здрава и безбедна материјали : Направен од 100% на храна-одделение материјали, BPA-free, издржливи и безбедни за децата.На 500ml капацитет е многу погоден за децата пијалаци потреби.Вклучувајќи истекување-доказ и слама : Оваа децата шише за вода има мека pop-up слама, која е лесно да се расклопување и чистење.Тесните капак дизајн спречува истекување, се овозможува и една рака за пиење, и да не се појави надвор ако повлечени.Специјален дизајн за деца : Не се лизга шише тело е погоден за децата да се сфати и да се спречи топли раце.Рака е погодно за бесење и носење.Топлина и ладно отпор : Многу силна, не се деформирани, можат да го издржат широк опсег на температури, погоден за топла и ладна вода или пијалоци.Совршен подарок : капакот е лесно да се отвори и затвори, мала тежина, дете големина, различни бои, многу погодна како подарок за децата.