32H100TL.1610 Ametric Инчен Челик ANSI Времето Макара со Прирабница, 1/2 на Теренот за H100 Синхрони Појас, 32 Заби, за 1610 Коси Заклучување Черупка, 5.09 Инчен Теренот Дијаметар, 3-9/16 Пр
  • Ново

32H100TL.1610 Ametric Инчен Челик ANSI Времето Макара со Прирабница, 1/2 на Теренот за H100 Синхрони Појас,

DEN 1531.44

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1-082-32 H100 TL.1610 Ametric Дел Број 601922 SKU Бр.Челик ANSI Времето Макара со Прирабница Ова е Оригинален неискористени Ametric производ директно од производителот Американски Метрички Corporation.Слики прикажани се само општо претставување на производот листата.Контакт Ametric за детали.Ако не видите големината вашата потреба ве молиме распрашува.Ние акции во текот 730,000 машини компоненти. 1/2" на Теренот за H100 Синхрони Појас 32 Заби за 1610 Коси Заклучување Черупка 5.09 Инчен Теренот Дијаметар(Дп) 3-9/16" Приближното Центар Дијаметар(См) 1-1/4" Приближното се Соочуваат со Широчина(С) 1" Приближното Ширина Преку Понесе(S) 10 F/S Тип Изградба 5.03 Инчен надворешен Дијаметар(Де)Цена наведена е за еден ANSI Времето Макара, со Taperlock понесе но без черупка или setscrews.НИЕ ги КОРИСТИМЕ НА ОБЈАВЕНИ e Bay/ ПРЕСМЕТУВА ПРЕВОЗОТ СТАПКИ.НИЕ НЕ MARKUP ОВИЕ ТРОШОЦИ.ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ ГО ТАКСИ ПРЕВОЗОТ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ.