Xotic Техника Пушеле Леќа Приколка Hitch Покрие w/Приколка Адаптер Hitch Pin Црвениот Плоштад Кочница Опашка Светлина Компатибилен со Камион SUV 2 Влечење Hitch Приемник, Чиста ?
  • Ново

Xotic Техника Пушеле Леќа Приколка Hitch Покрие w/Приколка Адаптер Hitch Pin Црвениот Плоштад Кочница Опашка

DEN 455.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Висока Осветленост】Напојува од страна на 15-LED диоди за супер светло излез која се создаде светла визија, па дури и додава дополнителни безбедносни видливост карактеристики.Подобрување на осветлувањето во врнежлив и магла дена за да се избегне сообраќајната незгода. 【Безбедност】во однос на постојниот 9-LED кочница светла со само светла режим, нашите оние кои имаат водење опашка светлина s корисни кога треба да се користи забавува hitch, но, како можеме да го добиете максимумот од тоа кога тоа не е потребно и остави сам во грбот?.Оваа 2" Црвено 15-LED Супер Светло Пушеле Леќа LED Кочница Светлина ќе се користат вашата забавува hitch на нејзината потполност наместо оставајќи мрзлив !!.