ALAZA Koala со Виножито Лаптоп Случај Торба Ракав Преносни Crossbody Гласник Briefcase Конвертибилна w/Рака Џеб за MacBook Air Про Површината Dell ASUS hp Леново 14-15.4 инчен
  • Ново

ALAZA Koala со Виножито Лаптоп Случај Торба Ракав Преносни Crossbody Гласник Briefcase Конвертибилна w/Рака

DEN 575.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

18 инчи (38x28x3 cm) се Вклопува 15-15.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Повод Лаптоп случај е suitble за бизнис, работа, училиште, патување, одмор и сл.Надворешноста е направена од издржлив платно ткаенина.Двојна Употреба Лаптоп торба, го носи на рамо, прилагодливи и се отстранува.FEATURESize 15x11x1.Предната и задната zippered џебови за други додатоци како што се полнач, мобилен телефон, слушалки, кабел, глувчето, моќ банка и сл.Заштита од прашина, нула, шок, пад, намалување на штетите предизвикани од случајно bumping и гребнатини.Структура Една од главните zippered џеб за лаптоп.Сигурен Поддршка Ние ја цениме секоја можност да се служи.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Лаптоп за носење, го носат со рака.Структура : 1 главни zippered џеб за лаптоп, 1 за напред и 1 назад zippered џебови за други додатоци како што се полнач, мобилен телефон, слушалки, кабел, глувчето, моќ банка и сл.Рамо, рака со анти-лизга рамо подлога ви овозможува носат во удобноста.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Исто така, може да биде совршен подарок за вас љубов, децата, семејството или пријателите.Тоа може да се врши со рачка или на рамо.Одговара за Mac Book Air/Pro Површината Dell ASUS hp Леново.Материјал ентериерот е направен од висок квалитет на меки кадифени.Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Материјал : Лаптоп краток случај е направен од висок квалитет на меки кадифени и издржливи платно ткаенина, да обезбеди вашиот лаптоп со заштита од прашина, нула, шок, пад, намалување на штетите предизвикани од случајно bumping и гребнатини.4 инчен лаптоп, лаптоп, компјутер Mac Book, Површина, таблет, ultrabook, chromebook.Печатење : Лаптоп briefcase има две-страна печатење со напредни и исклучителна технологија на печатење, долготрајни и анти-исчезнува.