Paxanpax VB184 Компатибилен Хартиени Кеси за Vax Комерцијални VCC-08, VCC-10, VCC-11 Серија (Пакет 10), Кафеава
  • Ново

Paxanpax VB184 Компатибилен Хартиени Кеси за Vax Комерцијални VCC-08, VCC-10, VCC-11 Серија (Пакет 10), Кафеава

DEN 1332.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет од 10 замена на висока ефикасност не-оригинална хартија за правосмукалки. [Дизајниран за вашиот вакуум] Компатибилен со Vax Комерцијални VCC-08, VCC-10, VCC-11 Серија. [Висок Квалитет] Подолго употреба живот од редовните хартија за правосмукалки. [Доверба] Paxanpax е бренд можете да им верувате со над 60 години искуство во правење на квалитетни производи. [Совршено се Вклопуваат] Paxanpax дел број VB184 еквивалент дел број 1-1-131644-00. Пакет од 10 замена на висока ефикасност не-оригинална хартија за правосмукалки, [Дизајниран за вашиот вакуум] Компатибилен со Vax Комерцијални VCC-08, VCC-10, VCC-11 Серија, [Висок Квалитет] Подолго употреба живот од редовните хартија за правосмукалки., [Доверба] Paxanpax е бренд можете да им верувате со над 60 години искуство во правење на квалитетни производи и., [Совршено се Вклопуваат] Paxanpax дел број VB820 еквивалент дел број 4039784059290, 6.904-322.0.