Безжична Carplay Адаптер Нова Фабрика за Wired CarPlay Автомобили(Модел Година:2017 до 2021) Конвертирате Жичани до Безжични,Автомобил Игра Dongle Мултимедијални Видео Кутија за Cpl
  • Ново

Безжична Carplay Адаптер Нова Фабрика за Wired CarPlay Автомобили(Модел Година:2017 до 2021) Конвертирате Жичани

DEN 2661.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

0 безжичен адаптер!Ова ќе ги конвертирате вашите жичен Carplay на БЕЗЖИЧНИ - Carlin Kit.Ако не можете да инсталирате или други проблеми,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди стручна помош.