HHUAN Телефон Случај за Doogee X93 (6.10) со [1 X Калено Стакло Екран Заштитник], Јасни Меки Силиконски Shockproof Маска, TPU Анти-Жолта Лушпа, за Doogee X93 Случај - Златна Пеперутка
  • Ново

HHUAN Телефон Случај за Doogee X93 (6.10) со [1 X Калено Стакло Екран Заштитник], Јасни Меки Силиконски Shockproof

DEN 1651.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погоден за Doogee X93 (6. 4️⃣[Калено Технологија] : Калено подобрена технологија, научно enhanced експлозија-доказ, непрекинато рабовите, и цврстина доволно за да се достигне 9 H.Користете една страна да се направи себе си удобно, телефонот нема да падне случајно, со што ќе гол метал искуство. 5️⃣【360° заштита】 : Случајот + калено стакло со некоја заштитна фолија, на четирите агли на случај се обвиткани со шок апсорпција, и поставените заштитни раб.Боја : транспарентна-различни модели за да изберете од Материјал : меки силиконски TPU+калено стакло-безбеден и еколошки Заштита покрие карактеристики : →Лесни и меки : ултра-тенок случај, рационализација, лесни случај нема да додадете која било тежина на телефон, обезбеди посилен стисок за телефонот, а една страна го прави да се чувствуваме удобно.Со hydrophobic и oleophobic слој, тоа може да се намали на 100% на дамки и отпечатоци од прсти и е лесно да се чисти.Може ефикасно да се спречи гребнатини, испакнатините, нечистотија и секојдневно носење.Четирите агли се анти-капка заштита, и поставените заштитни раб може да се заштити телефонот екран и камера.Сите пристаништа, копчиња и линкови на телефонот може да се пристапи без демонтажа.1️⃣[Компатибилен уред] : Дизајнирани за Doogee X93 (6.Ултра-тенок дизајн може да обезбеди 100% екран на допир за ефект за Doogee X93. 100% поддршка за безжично полнење.Ние се стави задоволството на клиентите прво и ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.Пакет содржина : 1 * за Doogee X93 случај. Користете влажно чистење избрише за да ја исчистите екранот 2. 3️⃣[Лесен и Удобен] : Погоден за Doogee X93, надградена заштитни случај е ултра-тенок и лесен, со исклучително висока отпорност, додека, исто така, обезбеди голема флексибилност. Користете налепници за да се отстрани прашина од екранот на телефонот 4. 2️⃣[Случај Материјал] : Погоден за Doogee X93, телефонот случај е направен од високо-квалитет меки силиконски, која има исклучително висока цврстина, се еколошки и го спречува yellowing и промена на бојата. 1 * Калено стакло екран заштитник 1 * Професионално чистење комплет добра услуга механизам : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.На заштитна фолија може да се спречи екран од гребење и да експлодира.Високо флексибилен мобилен телефон случај нема да бидат деформирани по повтори отстранување и замена.10"), случај + калено стакло филм. →Заштита перформанси : Направен од високо-квалитет TPU материјал, еколошки, безбедно и безопасно.