DEPO 334-1909PXNS2C Замена Опашка Светло Сет (Овој производ е резервни производ. Тоа не е создаден или се продаваат од страна на OE автомобил на компанијата)
  • Ново

DEPO 334-1909PXNS2C Замена Опашка Светло Сет (Овој производ е резервни производ. Тоа не е создаден или се продаваат

DEN 3927.84

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земја На Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Објектот Пакет Тежина : 6.95 Фунти.Тип На Производ : Возило Светлина Собранието.Пакет Димензии : 50.292 Cm L X 43.434 Cm W X 13.462 См Х. Тоа е SAE/ТОЧКА согласност.Тоа е токму инженерните и тест возило опремено.Екстензивно тестирање е направено за да се обезбеди најдобар квалитет, сигурност и издржливост.Фарови се достапни во хром и црни бои.