Симпсон Силна Врска SBV Тешки Полица Заграда, Секој 1
  • Ново

Симпсон Силна Врска SBV Тешки Полица Заграда, Секој 1

DEN 235.44

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Употреба на SBV за shelving, counter загради, или прозорец помеѓу поддржува.Реверзибилна за номинална Во 10.или Во 12.полиците на било дебелина.Дупки се големина за 1/4 Во.сврзувачки елементи или 10d комонс. 16-мерач поцинкуван челик.Опис на производот Користите SBV за shelving, counter загради, или прозорец помеѓу поддржува.Реверзибилна за номинална Во 10.или Во 12.полиците на било дебелина.Дупки се големина за 1/4 Во.сврзувачки елементи или 10d комонс. 16-мерач поцинкуван челик.Од Производителот Употреба SBV Полица Загради за shelving, counter загради и прозорец помеѓу поддржува во многу конкурентна цена.Овие загради се одлични за гаража, проекти и workbench изградба.Реверзибилна за номинална 10-инчен или 12-инчен полиците на било дебелина.