PETEPELA Мачка Дрвото 5-Ниво Подот до Таванот Мачка Кула Висина Прилагодливи, Високи Kitty Алпинистичка Активност Центар со Гребење Пост, Пријатна Кревет, Фитили Топката ?
  • Ново

PETEPELA Мачка Дрвото 5-Ниво Подот до Таванот Мачка Кула Висина Прилагодливи, Високи Kitty Алпинистичка Активност

DEN 3431.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Игра и Вежба Центар : Дајте му на вашиот писе предизвик, забавно место во кој треба да се игра, во меѓувреме им овозможи да добијат соодветен простор.Следете Инстинкт : Мачките се природно убави на престојуваат во високи места надвор од инстинкт, оваа мачка роботот се протега максималната висина на таванот, ќе биде само она што мачките се допаѓа.Прилагодлива Висина : целата мачка дрво може да биде и потребна за да се обезбеди за да се таванот со тензија род, на висина е прилагодлив од 89 до 107 инчи, лесно се прилагодуваат на повеќето куќи.Лесно да се Соберат : целата мачка дрвото се состои од едноставни кола и мислења, едноставна врски ќе биде доволно.И детален прирачник исто така е вклучен.Soft & Safe Материјал : Тепих стил е помазна и помека, повеќе привлечна за мачки да дремка, нула, качување на тоа.Круг агли и овој материјал ќе ги заштити kitties од тоа да биде повреден од страна на несреќата.Нашата мачка дрво, само да потрае малку простор, големината на оваа мачка дрво е одлична за мал простор или луѓе кои не сакаат да се исчисти еден агол за инсталирање на традиционални големи мачка дрво.Вашата мачка ќе има забава време истражуваат својата нова играчка.Тие може да нула, спијат на оваа мачка дрво, ноктот нагоре и надолу за да уживаат во нивниот прозорец места среќно ако инсталирате веднаш до прозорецот.Тоа е исто така доволно добро да вежбате и мускулите на вашата мачка.