Melin Алатка AMG-ДП Карбид Вежба Мелница, AlTiN Monolayer Заврши, 30 Сте Точка Агол, 2 Флејта, 3.5 вкупна Должина, 0.625 Сечење Дијаметар, 0.625 месо тело Дијаметар
  • Ново

Melin Алатка AMG-ДП Карбид Вежба Мелница, AlTiN Monolayer Заврши, 30 Сте Точка Агол, 2 Флејта, 3.5 вкупна Должина,

DEN 3099.84

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Солидна карбид tools нуди долго алатка живот и побрзо сечење брзина од други супстрати, но се повеќе кршливи и мора да се користи со цврсти toolholding системи.Алуминиум титаниум нитрид е сличен на Ti Al N но со повисока содржина на алуминиум за подобрување на цврстина и мазност.Круг shanks овозможи употреба со широк спектар на toolholding системи.Може да се користи за дупчење, slotting, chamfering, и профилот на мелење.Достапни во 90 степени поени.Солидна карбид tools нуди долго алатка живот и побрзо сечење брзина од други супстрати, но се повеќе кршливи и мора да се користи со цврсти toolholding системи.Алуминиум титаниум нитрид е сличен на Ti Al N но со повисока содржина на алуминиум за подобрување на цврстина и мазност.Круг shanks овозможи употреба со широк спектар на toolholding системи.Може да се користи за дупчење, slotting, chamfering, и профилот на мелење.Достапни во 90 степени поени.