Повраќаат Кеси за Автомобил, 50 Пакет Emesis Кеси - Патување Движење Болни Фрли Торба/за Еднократна употреба Сина Barf Торба за Утринската Мачнина & Hangovers
  • Ново

Повраќаат Кеси за Автомобил, 50 Пакет Emesis Кеси - Патување Движење Болни Фрли Торба/за Еднократна употреба

DEN 1497.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Премиум Квалитет – Ова повраќаат торба е погодно решение за движење болест, обезбедува ефикасно решение за emesis.Одлични Перформанси – течење отпорни emesis торба, не-токсични и odourless.Лесно да се Печат & Use – На barf торба има затворање систем - пресврт, и да се обезбеди торба во notched прстен кој помага да се печат.Мала Тежина & Преносни – Ова emesis торба лесно може да се напика никаде за лесен пристап кога итно потребни, која го прави тоа, мора да се има за такси е и автомобил обезбедувачи на услуги.Мулти-Користете Торба за Многу Прилики – Ова запечатува повраќаат торба е погодно за автомобил патувања, возачи, или вашиот секојдневно се менуваат, движење / ер болест, и исто така многу корисен во фрлање отпад од производи кои испуштаат луто мирис, па дури и може да се користи како пишам торба ако треба.На повраќаат торба обезбедува сигурно, лесно и ефикасно решение да се emesis задржување.Притоа, emesis торба не само се реши досаден расчистување, тоа, исто така делува како ефективен контролен уред.Пакетот содржи 50 компјутери emesis кеси, кои ќе ви помогнат да ја задржите вашиот автомобил чисти и се совршено решение за патување со мир на умот.Употреба на повеќе џебови на овој мулти-џеб патување складирање перниче во вашиот автомобил да се задржи вашата авто уреден и организиран.Погодно за автомобил патувања, возачи, или вашиот секојдневно се менуваат.Два пати решение што го подобрува здравјето и безбедноста, уникатен дизајн, исто така, стапици мириси.