Автоматско Шминка Четка за Чистење Фен шминка сунѓерот за миење Спреј Алатка електрични Длабоко Козметички Четка Фабрика со Гума Јаки, Супер-брз измијте го, исушет
  • Ново

Автоматско Шминка Четка за Чистење Фен шминка сунѓерот за миење Спреј Алатка електрични Длабоко Козметички Четка

DEN 478.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шминка четка за чистење машина поставите доаѓа со четка фабрика,вретена,четка фабрика сад, сад поздравниот guard прстен, флексибилни четка јаки,јака стојат и прирачник за корисникот на производот работи како шарм, нежен сапун не ја заврши работата.Секој четка најде носителот кои се вклопуваат.