YEQIN 2mm x 100 Метри Квалитет Rattail Најлон Сатен Мозок се Тркалаат, Kumihimo Rattail, Кинески Јазол (Светло Виолетова)
  • Ново

YEQIN 2mm x 100 Метри Квалитет Rattail Најлон Сатен Мозок се Тркалаат, Kumihimo Rattail, Кинески Јазол (Светло

DEN 215.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Зачудувачки Индиго rattail сатен кабелот/Убава, шарени кабелот панделки.Голема вредност, 100 метри,2 мм дебел, силна, добар квалитет кабли.Направени од најлон со убав satiny сјај; Мазна и мека без snags; Краевите може да се singed или запечатени со полесни или пламен без протриване.Одговара Накит или мала одлуки, костим и облека одлуки, шиење, микро macramé, изработката, завиткување, beading, Кинески јазол одлуки, па дури и рачно изработени знак на одлуки.Ќе добиете 100 метри x 2mm Кабелот.На светли бои на кабелот даде деликатна и резолуцијата изглед.Постојат многу различни апликации на кабелот.Тоа може да се користи во изработката, накит одлуки, knotting, и многу други DIY проекти.Материјал на мозок е здрав и не се скрши освен лесно.Ова е добар квалитетот на глас.