ACCDUER Завртки Сет 3/5/10Pcs M5 M6 М8 Рака ги Заостри Завртки Пеперутка Завртки Крило Палецот Завртка Ноктот Нерѓосувачки Челик Завртка (Боја : M8x20 3pcs, Големина : Една Големин?
  • Ново

ACCDUER Завртки Сет 3/5/10Pcs M5 M6 М8 Рака ги Заостри Завртки Пеперутка Завртки Крило Палецот Завртка Ноктот

DEN 2395.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висок Квалитет :Овие Навртки се направени од не ' Рѓосувачки Челик и е една од највисоките форми на , што го прави трае подолго од друг хардвер е на пазарот денес.Направени од оптимизиран материјали, силни и издржливи, ефикасно спречување и ' рѓа.Обезбедување на точни и доверливи вози контрола, со одлични перформанси и исклучително висока pullout отпор.Длабоко тема дизајн : со длабоко тема дизајн, има добри одредување на сила во различни материјали, не е лесно да лупам исклучување, безбедна и цврста.Специјален третман под главата и обезбедува непречено и мазна завршница, исто така го спречува напукнување и материјална штета.Мулти Цел : Оваа група на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base, која може да работи многу добро.Име : завртка / болт, само-прислушување screw Material : other Head стил : завртка / Хексагонални штекер главата на завртката / Круг главата screw Size : М1 / М2 / М3 / M4 / М5 / M6 Drive режим : Стил : durable Treatment : да се спречат rust Uses : мебел завртки, столарија, поправка завртки, алатка accessoriesnote : 1. Поради чиста прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3мм error2. Поради екранот и светлината, бојата на проектот може да биде малку поинаков од реалните product We имаат различни производи да се изберат за да се задоволат вашите различни потреби.Ако имате било какви прашања, можете да стапите во контакт со нас преку е-маил.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа да ви помогне да ги реши сите проблеми.Среќен shopping LIFETIME ГАРАНЦИЈА:Ние сме толку сигурни дека нашиот производ е најдобар на пазарот кои ги нудиме Без Проблеми Доживотна Гаранција.