SANMIO Деца Момчиња Облека Облека(1-6T), Бебе Момчиња Кошула Поставите Мали Деца, Момчиња Облека Сет
  • Ново

SANMIO Деца Момчиња Облека Облека(1-6T), Бебе Момчиња Кошула Поставите Мали Деца, Момчиња Облека Сет

DEN 455.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Рака Мие Само. ღMaterial : Памук мешавина,со висок квалитет,мека ракување,удобно и дише да носи,не било не иритирачки вашето бебе на кожата. ღSizes : Одговараат за вашето бебе на возраст 12months 18months 24months 2 T 3 T 4 T 5 T. ღDesign : На дете момче костум е дизајниран како копчиња print кошула и навива шорцеви сет направи бебе повеќе привлечни и симпатична.Вашето бебе момче мора да бидат задоволни со ова лето тимови. ღOccasions : Погоден за лето на отворено носат хавајски кошула и секојдневно носат,совршен за секоја прилики како партија,училиште,градинка,фотографија, роденден, парк ,одмор, плажа и сл., вашиот малку момчиња ќе добиете многу комплименти носи тоа. ღPackage Вклучува:1*краток ракав врвот+1*шорцеви.Рака Мие Препорачува Со Ладна Вода, Не Кајгана, Висат Линија Или Сува.