Мали Делови FSC50114CBSS Круг Квадратни Вратот Превоз Болт, 18-8 Нерѓосувачки Челик, Хексадецимален, 1/2-13 Нишка Големина, 1-1/4 Долго (Пакување од 5)
  • Ново

Мали Делови FSC50114CBSS Круг Квадратни Вратот Превоз Болт, 18-8 Нерѓосувачки Челик, Хексадецимален, 1/2-13

DEN 181.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : 18-8 нерѓосувачки челик.Тема големина : 1/2"-13. Должина : 1-1/4 инчи.Круг Квадратни Вратот Превоз Болт, 18-8 Нерѓосувачки Челик, Хексадецимален, 1/2"-13" Нишка Големина, 1-1/4" Долго (Пакување од 5).Fastcom Понудата е специјализирана во различни сврзувачки елементи кои се простираат низ електронски, транспорт, градежништво, комерцијални и воени индустрии.