Snappy Алатки 9/64 Инчен Авто-Центрирање Зглоб Малку #45109
  • Ново

Snappy Алатки 9/64 Инчен Авто-Центрирање Зглоб Малку 45109

DEN 281.04

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вози Месо Тело : 1/4 Инчи Хексадецимален Моќ Малку Месо Тело.Вежба Големина : 9/64 Инчен ХСС Пресврт Вежба.Се Препорачува Завртка Големина : #8 & #10. Замена Пресврт Вежба : 49109. Користете го авто-центрирање зглоб битови точно да се вежба пилот дупки во шарки, рачки, фиока слајдови и други хардвер.