Vetroo DF120 3 Pack Случај Фанови, 120mm LED Осветлување PC Вентилаторот за Ладење W/Сино Фан Рамка за Радијатор/CPU Ладилник/Компјутер Случај
  • Ново

Vetroo DF120 3 Pack Случај Фанови, 120mm LED Осветлување PC Вентилаторот за Ладење W/Сино Фан Рамка за Радијатор/CPU

DEN 719.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Двоен Прстен LED Осветлување : статични LED осветлување ефект се совпаѓа со бојата на компјутер фан рамка и случајот совршено.Тоа може да го осветлите внатрешен простор, а воедно е фантастична декорација.Оптимално Ладење Решение : фан доаѓа со седум фан ножеви и Max 48.1 CFM протокот на воздух се обезбеди подобро струење за вашиот случај и додатокот.Ниско ниво на Бучава Работата : 4pcs шок апсорбирање на подлошки опремени за назад и 1300 ВРТЕЖИ во минута брзината на вентилаторот со носат-отпорни, хидраулични лежишта овозможува помал шум.Невидливи Завртка Дизајн : Уникатен завртки скриени дизајн и рамна површина изглед дава додава елеганција на вашиот случај, ги исполни сите ваши стилски компоненти во внатрешноста на случајот.Четири Бои : Практичен дизајн и слатка бои за елегантни игри pc случај.Симпатична Macaron случај фан може да се користат за декорација на вашите гради, биро, соба, и така натаму да се направи убави и привлечни.