Паметни Часовници за Мажите, 1.28 на Екранот на Допир, Bluetooth Часовници, IP67 Водоотпорен Pedometer, да се Види со Спиење Монитор, Smart Watch за Android и iOS Телефони
  • Ново

Паметни Часовници за Мажите, 1.28 на Екранот на Допир, Bluetooth Часовници, IP67 Водоотпорен Pedometer, да се

DEN 453.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

(Smart watch за i Phone и Android Телефон)- Компатибилен со повеќето i OS 8.0& Андроид 4.4 над паметни телефони за да се добие повик, текст, календар и smartphone стан известувања кога вашиот телефон е во близина. (Паметни Часовници за Мажи) smartwatch користи 1.28-инчен колор целосен екран на допир, појасни екранот, повеќе практично да работат, да ви донесе нова надградба искуство.Има различни стилски Dial Екранот, определете ги прилагодувањата за различни расположенија. (Мулти-функција) спиење монитор, pedometer, калории, растојание, порака и повик за потсетување, аларм, sedentary потсетување, далечински камера и музика контрола, IP67 водоотпорен. (Знам вашето здравје подобро ) песна вашиот сон податоци како што се длабок сон и светлина сон да ви помогне да се разбере вашиот сон државата на прилагодливи алармот ќе се разбудам нагоре. (Не Пропуштајте Важни Известувања)Со bluetooth конекција ќе го задржи вашиот паметен телефон и smartwatch поврзани едни со други.Ги добиете сите вашиот дојдовен повик и известувања за порака, како што се Facebook, Whats App, Instagram и сл.на вашиот часовник.Клучните Карактеристики се : Фитнес Види со Целосна Допир Екран во Боја : Најновите HD екран во боја,лесно контрола со чувствителен на допир екран IP67 Waterproof Фитнес Тракер : IP67waterproof стандард Спиење Следи Види : Автоматски ги следи и анализира спиење квалитет Pedometer Види : Приказ чекори, калории, растојание, брзина и време траење Smart Watch со Сигнали : Прима сигнали од повик,смс, е-пошта,календар и сл.Спецификации : Полнење метод : адсорпција полнење метод на Наполнетост на Време : 2 часа Работно Време : 5-7days капацитетот на Батеријата : 400m Ах Екран : 1.28" екран во боја Работата : еден допир, да се подигне на зглобот за да заличи на екранот Стан оперативен систем : IOS8.0 или погоре, Андроид 4.4 или над 1 х Smart Watch 1 x Полнење Кабел 1 x Упатството за Корисникот.