БОШ BM5205 1/4X4 Кбр Совет на Ѕидани Малку 5PK
  • Ново

БОШ BM5205 1/4X4 Кбр Совет на Ѕидани Малку 5PK

DEN 196.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

5-Pk Брзо Спирала Ротари Ѕидани делови дизајнирани за дупчење во ѕидот, блок и тули со ротари вежба, обезбедување на брз дупчење и долг живот.Flute дизајн – обезбедува брзо материјал отстранување.Карбид глава – обезбедува долг живот во ѕидот и апликации.Прецизност производство – со цел да помогне да се елиминира малку одење.High-speed mode – обезбедува извршување cordless high-speed mode.тој Бош Брзо Спирала Ротари Ѕидани Вежба Малку обезбедува брзо дупчење во ѕидот, со користење на corded или cordless ротари вежби. (Ова малку е за употреба во ротари вежби само, не за чекан вежби.) На битни карактеристики на еден flute дизајн кој овозможува брза дупчење со оптимизиран материјал отстранување.Тоа може да се користи во high-speed mode.На карбид совет додава издржливост и ги носат.Дизајниран за ротари дупчење во ѕидот, тули и блокови, малку почнува да се чисти, со совет, кој е дизајниран за намалена одење.