Zrong DIY Работ Машина Deburring се Справи со Метал со Нож Reamer Алатка Делови Средување на Металугрија Брза Брус Scraper Комплет
  • Ново

Zrong DIY Работ Машина Deburring се Справи со Метал со Нож Reamer Алатка Делови Средување на Металугрија Брза

DEN 1284.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Метал RB1000 Голема Брзина Брза Брус Deburring Алатка со Нож.Погоден за криви работ, straight edge, дупки.комбинација на дизајн, 12mm хексагонална насликани се справи и S10 заменливи ножот.Усвојува високо квалитетен материјал, издржлив и практични.Ергономски се справи со дизајн, удобно да го користите.Добредојдовте на нашата продавница, ние ќе продолжиме да ги ажурирање на нашите производи, ви благодариме за вашето внимание, и се надевам дека ќе имаме добар ден~Спецификација:Материјал : Metal Color : Црна (Како што Сликите Покажуваат)Пакет Содржина : 1 * Deburring Handle1 * S10 Blade Note:1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.