Homenes Мачка Кревет Милениче Кревет за Мачки или Мали Кучиња Дише Мачка Кревети за Мека Перница (S, Зелена)
  • Ново

Homenes Мачка Кревет Милениче Кревет за Мачки или Мали Кучиња Дише Мачка Кревети за Мека Перница (S, Зелена)

DEN 1622.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【 Ве молиме Изберете Вистинската Големина за вашата прекрасна милениче】 Погоден за мали кучиња/среден/големи кучиња, puppies или мачки, Зајаци, други мали домашни миленици, ве молиме одберете го најсоодветниот милениче кревет според големината на табелата и вистинската големина на домашно милениче.✔ ЛЕСНО ДА се МИЈАТ : мачката кревети се лесно да се мијат и во машина перат.Нежно циклус и темелно да се сушат во машина директно после миење и не се исуши.✔ УНИКАТЕН DESIDN : мачката кревети употреба не се лизга на дното која обезбеди мачка престој во местото на плочка или тврдо дрво подови .Овие карактеристики ќе помогне во намалувањето на анксиозноста во вашиот миленик со давање на безбедно, удобно место за спиење✔домашно МИЛЕНИЧЕ-БЕЗБЕДНО МАТЕРИЈАЛИ : Мека, високо-квалитетни материјали се дише и безбеден за вашите четириножни пријатели.Перница и телото можат да бидат одделени.Вие нема да се грижите за перење кога вашето домашно милениче пишам и тоа е валкано.Ве молиме да користите вашите раце да туп, се тресат куче кревет и чека за 1-2 дена да се чека повторно да се меки статус пред да го користите !. 【Безбедно и Доверливи】ќе се фокусира на квалитетот и безбедноста, строго да се почитуваат производ тестирање барања.На перница кревет обезбедува застане за мачки или мали кучиња кога тоа дремење или кадрици во кревет.Тука е метод на миење : Лесно се мијат и се грижи, се мијат целиот мачка кревет на нежно кружете со ладна вода и ја собори сува во ниска топлина.【Супериорна Удобност】Меки и луксузен милениче кревет носи вашата прекрасна куче или мачка пријател најдобар enjoymemt. 【Домашно милениче-Безбедно Материјали】Нашите миленичиња кревети се направени со трајни кожата-friendly луксузен faux крзно и не-токсични премија за полнење за да се обезбеди безбедност и удобност за вас и вашите домашни миленици.ДИМЕНЗИЈА : S : 20 X30 X18 CM , Тежина : 240g L : 28 X36 X23 CM , Тежина : 420g PACKAGE : 1* домашно Милениче Кревет.